دانلود ترجمه مقاله ارتباط حسابداری مدیریت استراتژیک با فرهنگ عامه: جهان West End Musicals

ELSEVIER
سال انتشار :
2017
تعداد صفحات مقاله انگلیسی :
9
نشریه :
ELSEVIER
تعداد رفرنس ها :
33
نوع مقاله :
مقاله ISI
کلمات کلیدی :
حسابداری مدیریت استراتژیک، فرهنگ عامه، West End Musicals، استراتژی بعنوان روش(ترفند)
عنوان فارسی :

ارتباط حسابداری مدیریت استراتژیک با فرهنگ عامه: جهان West End Musicals

عنوان انگلیسی :

The relevance of strategic management accounting to popularculture: The world of West End Musicals

وضعیت ترجمه :
انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
لینک مقاله :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S104450051730001X

سال انتشار : 2017

تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9

نشریه : ELSEVIER

تعداد رفرنس ها : 33

نوع مقاله : مقاله ISI

ترجمه : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید

کلمات کلیدی : حسابداری مدیریت استراتژیک، فرهنگ عامه، West End Musicals، استراتژی بعنوان روش(ترفند)

عنوان فارسی : ارتباط حسابداری مدیریت استراتژیک با فرهنگ عامه: جهان West End Musicals

عنوان انگلیسی : The relevance of strategic management accounting to popularculture: The world of West End Musicals

لینک مقاله : http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S104450051730001X


44,000 تومان


فهرست مطالب
1- مقدمه 2- تئوری پردازی استراتژی در حسابداری مدیریت 3- زمینه های تحقیقاتی: صنایع فرهنگی 4- طرح پژوهش 5- تئاتر موسیقی: نمونه ای از "استراتژی به عنوان عمل " 6- بحث و نتیجه گیری

چکیده انگلیسی
ABSTRACT-The study of accounting and popular culture presents an exciting new research agenda for management accountants. This study examines this development from a strategy perspective. Specifically, this paper adds to our knowledge of the potential for Strategic Management Accounting in action by studying the novel setting of the world of West End Musicals. Using a case study approach, this study challenges conventional SMA thinking from a ‘strategy-as-practice’ perspective, using the process of developing a popular theatre portfolio of activities. Findings indicate that strategy is a complex practice which is an inherently social process: Theatre producers negotiate a route to the market that is mediated by validating intermediary organizations that contribute and communicate the reputation of new cultural products and thereby support the strategic process.

چکیده فارسی
چکیده- مطالعه ی حسابداری و فرهنگ عامه در دستور کار تحقیقات جدید و هیجان انگیز برای حسابداران مدیریت قرار گرفته است. این مطالعه به بررسی توسعه ی آن از دیدگاه استراتژی پرداخته است. بطور خاص این مقاله: به دانش ما از پتانسیل حسابداری مدیریت استراتژیک در عمل با مطالعه تنظیم رمان جهان West End Musicals می افزاید. با استفاده از یک روش مطالعه ی موردی، این مطالعه SMA معمولی را از دیدگاه “استراتژی بعنوان عمل” با استفاده از روند در حال توسعه ی نمونه ی کارهای فعالیت های فرهنگی به چالش می کشد. یافته ها نشان می دهد که استراتژی یک عمل پیچیده ای بوده و یک فرآیند ذاتا اجتماعی می باشد: مذاکره بخاطر تولید تئاتر یک مسیری به بازار است که واسطه شده است توسط اعتبار سازمان میانجی که کمک می کند به برقراری ارتباط و شهرت محصولات فرهنگی و در نتیجه از فرآیند استراتژیک حمایت می کنند.


حسابداری مدیریت استراتژیک

در دنیایی که ما امروز در آن زندگی می کنیم استفاده از حسابداری مدیریت استراتژیک از اهمیت بسزایی برخوردار است. عدم وجود بن بست های تجاری و وارد شدن کشورها به بازار تجارت جهانی موجب شده است تا دنیای تجارت بسیار پویا باشد. حال که رقابت در این نوع تجارت حرف اول می زند، لذا بقای سازمان ها و شرکت های تجاری در حسابداری مدیریت آنهاست. هدف اصلی از حسابداری از نوع مدیریت استراتژیک کمک به سازمان جهت رسیدن به هداف استراتژیکی که خود برای سازمان طراحی کرده است می باشد. منظور از واژه ی استراتژی سازمان این است که بوسیله ی آن جایگاه خود را در بین رقبا پیدا کرده و خود را از آنها متمایز نماید. تمرکز حسابداران مدیریت استراتژیک بیشتر آینده نگر می باشد.

حسابداری مدیریت استراتژیک
حسابداری مدیریت استراتژیک

در این مقاله نیز با موضوع ارتباط حسابداری مدیریت استراتژیک با فرهنگ عامه به بررسی رابطه بین مدیریت استراتژیک و فرهنگ عامه پسند پرداخته شده است.

محتوی بسته : - فایل ورد (WORD) ترجمه فارسی مقاله به صورت قابل ویرایش و پرینت. - فاقد هرگونه تبلیغات و موارد اضافی.

44,000 تومان