دانلود ترجمه مقاله افزایش تجریه یادگیری در حسابداری میانه

ELSEVIER
سال انتشار :
2016
تعداد صفحات مقاله انگلیسی :
5
نشریه :
ELSEVIER
تعداد رفرنس ها :
13
نوع مقاله :
مقاله ISI
کلمات کلیدی :
ابزار آموزشی تعلیم و تربیتی، درآمد آستانه ها، اقدامات اجرایی حسابداری،
عنوان فارسی :

افزایش تجریه یادگیری در حسابداری میانه

عنوان انگلیسی :

Enhancing the learning experience in intermediate accounting

وضعیت ترجمه :
لینک مقاله :
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1052045716300212

سال انتشار : 2016

تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5

نشریه : ELSEVIER

تعداد رفرنس ها : 13

نوع مقاله : مقاله ISI

ترجمه : انجام نشده. سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

کلمات کلیدی : ابزار آموزشی تعلیم و تربیتی، درآمد آستانه ها، اقدامات اجرایی حسابداری،

عنوان فارسی : افزایش تجریه یادگیری در حسابداری میانه

عنوان انگلیسی : Enhancing the learning experience in intermediate accounting

لینک مقاله : http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1052045716300212فهرست مطالب
1- مقدمه 2- تحقیقات حسابداری بر روی مدیریت سود در آستانه درآمد 3- یک مثال عملی از مدیریت سود در آستانه درآمد 4- نتیجه گیری

چکیده انگلیسی
Abstract This paper provides an example of how an accounting educator can build upon an intermediate accounting assignment of using practical real-world examples of earnings management by introducing to students the academic research that explains earnings management behavior. Students improve their critical thinking skills because of the connection to the real-world example. Accounting educators can provide this opportunity to students at a minimal cost of resources and time. In addition, a seed is planted for the development of the next generation of accounting academics because of this exposure to research at the undergraduate level.

چکیده فارسی
چکیده- این مقاله یک مثال از چگونگی یک آموزش دهنده ی حسابداری که می تواند انتساب حسابداری میانه را ایجاد کند آن هم با استفاده از نمونه های عملی در دنیای واقعی مدیریت سود با معرفی به دانش آموزان تحقیقات علمی که رفتار مدیریت سود را تشریح می کند، فراهم می آورد. دانش آموزان به دلیل آشنا شدن با مثالی در دنیای واقعی، تفکر انتقادی خود را بهبود می بخشند. مربیان و آموزش دهندگان حسابداری می توانند از این فرصت مناسب برای دانش آموزان با هزینه ای بسیار ناچیز منابع و زمان فراهم کنند. علاوه بر این این مقاله یک موضوع جدیدی برای توسعه ی مقالات بعد برای دانشگاهیان حسابداری ایجاد می کند زیرا این تحقیق در سطح مقطع کارشناسی کاشته شده است. (یعنی اساتید از آن بعنوان یک درس در سطح لیسانس رشته حسابداری می توانند استفاده کرده و باعث شوند تا دانشجویان دیدگاه عملی درباره رفتار مدیریت سود داشته باشند و این موضوع همچون دانه ی کاشت شده ی یک گیاه می باشد)