دانلود ترجمه مقاله دامنه ی در حال گسترش پژوهش مدیریت استراتژیک و تلاش برای یکپارچه سازی

WILEY
سال انتشار :
2017
تعداد صفحات مقاله انگلیسی :
13
نشریه :
WILEY(Strategic Management Journal)
تعداد رفرنس ها :
36
نوع مقاله :
مقاله ISI
کلمات کلیدی :
بررسی ادبیات ، الگو، زمینه نظری ، تکه تکه شدن ، ادغام
عنوان فارسی :

دامنه ی در حال گسترش پژوهش مدیریت استراتژیک و تلاش برای یکپارچه سازی

عنوان انگلیسی :

THE EXPANDING DOMAIN OF STRATEGIC MANAGEMENT RESEARCH AND THE QUEST FOR INTEGRATION

وضعیت ترجمه :
انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
لینک مقاله :

سال انتشار : 2017

تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13

نشریه : WILEY(Strategic Management Journal)

تعداد رفرنس ها : 36

نوع مقاله : مقاله ISI

ترجمه : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید

کلمات کلیدی : بررسی ادبیات ، الگو، زمینه نظری ، تکه تکه شدن ، ادغام

عنوان فارسی : دامنه ی در حال گسترش پژوهش مدیریت استراتژیک و تلاش برای یکپارچه سازی

عنوان انگلیسی : THE EXPANDING DOMAIN OF STRATEGIC MANAGEMENT RESEARCH AND THE QUEST FOR INTEGRATION


34,000 تومان


فهرست مطالب
1- مقدمه 2- دامنه گسترش مدیریت استراتژیک 3- مدیریت استراتژیک چیست؟ 4- در حال حاضر چالش، تکه تکه شدن 5- چگونه این پژوهش می تواند به یکپارچه سازی کمک کند 6- تلاش برای یکپارچه سازی 7- نتیجه گیری

چکیده انگلیسی
Research summary: This special issue of Strategic Management Journal was motivated by concern that the growing scope and diversity of the strategic management field creates the risk of incoherence and fragmentation and the belief that research reviews could contribute to synthesis and integration. In this introductory essay, we address the expanding domain of strategic management, consider where its boundaries lie, identify the forces engendering fragmentation, and discuss how this special issue—and research reviews in general—can assist convergence within the field of strategy.We conclude by addressing the potential for integration more broadly in relation to the theories we deploy, the phenomena we investigate, and cohesiveness of our scholarly community. Managerial summary: The expanding domain of strategic management reflects the widening range of strategic issues that practising managers face. However, the fragmentation that has accompanied this broadening scope impedes the usefulness of strategic management research in guiding strategic decision making. We argue that reviews of strategic management research, such as those included within this special issue, can support the accumulation of an integrated, empirically-validated knowledge base which is essential to informing management practice. Copyright © 2016 John Wiley & Sons, Ltd.

چکیده فارسی
خلاصه پژوهش: این مقاله برای اولین بار خط رو به رشد کار علمی در استراتژی که ما مرجع دادیم به "تئوری ضبط ارزش" را مورد بررسی قرار داده است. موضوع مشترک در این کار استفاده از نظریه بازی تعاونی است که بعنوان یک کل در نظر گرفته شد، پایه ریاضی آن براساس یک درک عمیق از عملکرد شرکت در تنظیمات بازار ساخته شده است. بررسی ما: 1- توصیف عناصر اصلی نظریه؛ 2- ابهام های مهم و برجسته ای که با توجه به رویکردهای نظری آن را برطرف می کند ؛ 3- خواستار توجه به چند تا از بیشنهای جدید آن؛ 4- خلاصه سازی بی شماری از برنامه های کاربردی و مطالعات تجربی که در سالهای اخیر با استفاده از تئوری ثبت ارزش به نظر می رسد انجام شده است. خلاصه مدیریتی: به طور سنتی ، ادعاهای نظری در مدیریت استراتژیک بصورت غیررسمی و با استدلالهای کیفی حمایت می شوند. جدیدا، با این حال ، یک خط جدید از کار تئوریک براساس روشهای ریاضی ، که بعنوان "تئوری ضبط ارزش" شناخته شده است محبوبیت زیادی به دست آورده است. این مقاله به بررسی پیشرفت های اخیر در این خط و با تاکید خاص بر شماری از دیدگاه های مهم آن، چند تا از آنهایی که از خطوط سنتی فاصله گرفته اند، انجام شده است. برای مدیران، نظریه ثبت ارزشها با تجزیه و تحلیل داده محور از موقعیت استراتژیک در تراز خوبی قرار دارد.


مدیریت استراتژیک پیشرفته

مدیریت استراتژیک مفهوم مهمی از نوع مدیریت است و امروزه تحقیقات گسترده ای در این زمینه صورت می گیرد. با افزایش تحقیقات زیاد در هر زمینه ی علمی معمولا پراکندگی های مفهومی در آن زمینه نیز گستردش می یابد. دلیل این موضوع نیز وارد شدن برداشت های شخصی بر روی علوم است که در مدیریت استراتژیک این موضوع خیلی به چشم می خورد.

فرايند مديريت استراتژيک با توصیف چشم انداز و ماموريت سازمان شروع می گردد و اين چشم انداز و ماموريت در حقیقت راهنمای عمل اجرای استراتژی های مختلف به شمار می روند. چشم‌انداز در واقع آينده مناسبی را براي يک سازمان ترسيم می نماید. چشم‌انداز در ادبيات مديريت يكي از لوازم رهبري شناخته شده ای است و رهبراني مي‌توانند مجموعه‌ هاي خود را به طور مؤثر هدايت نمایند و از اتلاف منابع و حركت‌هاي نا هماهنگ جلوگيري كنند كه يك چشم انداز روشن داشته باشند و اين چشم انداز را به مجموعه‌ها منتقل كرده  و بر اساس آن مجموعه‌شان را هدايت كنند و اين رهبري در همه سطوح سازمان و ملی مطرح است.

مدیریت استراتژیک پیشرفته
مدیریت استراتژیک پیشرفته

با توجه به مطالب ذکر شده و با توجه به تکه تکه شدن و دور شدن از مفهوم اصلی مدیریت استراتژیک، این مقاله سعی بر یکپارچه سازی این مفاهیم دارد و شما می توانید با مطالعه ی آن با مفهوم اصلی مدیریت استراتژیک آسنا شوید.

 

 

محتوی بسته : - فایل ورد (WORD) ترجمه فارسی مقاله به صورت قابل ویرایش و پرینت. - فاقد هرگونه تبلیغات و موارد اضافی.

34,000 تومان