دانلود ترجمه مقاله دانش سرریز-برمبنای کارآفرینی استراتژیک

SPRINGER
سال انتشار :
2017
تعداد صفحات مقاله انگلیسی :
7
نشریه :
Springer
تعداد رفرنس ها :
19
نوع مقاله :
مقاله ISI
کلمات کلیدی :
کارآفرینی، سرریز دانش، کارآفرینی استراتژیک
عنوان فارسی :

دانش سرریز-برمبنای کارآفرینی استراتژیک

عنوان انگلیسی :

Knowledge spillover-based strategic entrepreneurship

وضعیت ترجمه :
انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
لینک مقاله :

سال انتشار : 2017

تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7

نشریه : Springer

تعداد رفرنس ها : 19

نوع مقاله : مقاله ISI

ترجمه : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید

کلمات کلیدی : کارآفرینی، سرریز دانش، کارآفرینی استراتژیک

عنوان فارسی : دانش سرریز-برمبنای کارآفرینی استراتژیک

عنوان انگلیسی : Knowledge spillover-based strategic entrepreneurship


24,000 تومان


فهرست مطالب
1- مقدمه 2- مقالات با موضوع خاص 3- نتیجه گیری و جهت دهی تحقیقات آینده 4- منابع

چکیده انگلیسی
Abstract Research on knowledge spillovers (KS) has each been the subject of much scholarly attention, but has mostly been considered independently rather than in combination with each other important issue – strategic entrepreneurship (SE). The purpose of this special issue is to integrate these two approaches and to develop theory in addition to empirically investigate the phenomenon inspiring future research on the topic. This paper draws on the knowledge spillover-based strategic entrepreneurship in a multilevel context, examines the logic of the approach, and introduces the special issue by summarizing the papers contributions. Future research suggestions from the papers included in the special journal issue are also discussed and explained.

چکیده فارسی
چکیده- تحقیقات بر روی سرریز دانش (KS) موضوع مورد توجه بسیاری از محققان بوده است، اما اغلب کارآفرینی استراتژیک به طور مستقل و نه ترکیب با هر موضوعی در نظر گرفته شده است. هدف از این موضوع خاص، ادغام این دو رویکرد به منظور توسعه ی نظریه بعلاوه بررسی تجربی این پژوهش در آینده به صورتی الهام بخش در مورد این موضوع می باشد. این مقاله براساس کارآفرینی استراتژیک مبتنی بر جابجایی دانش در یک زمینه چندسطحی، بررسی منطق رویکرد و معرفی موضوع خاص با خلاصه سازی و کمک مقالات صورت گرفته است. پیشنهادات پژوهشهای آینده از مقالات موجود در یک شماره از مجله خاص نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفته و توضیح داده شده است.


کارآفرینی استراتژیک

کارآفرینی استراتژیک چیست؟ تمرکز استراتژی کسب و کار روی بهبود موقعیت رقابتی یک شرکت یا یک بخش از محصول یا خدمات است. مایکل پورتر می گوید که استراتژی کسب و کار می تواند رقابتی بوده یا بصورت همکاری و تعاون با شرکت دیگری باشد (مانند این که دو شرکت یا حتی دو موسسه آموزشی با یکدیگر همکاری کنند تا بتوانند در مقابل سایر رقبا پا برجا بمانند). در رابطه با رقابت، یکی از توصیه ها این است که محصول یا خدمت خاصی را با سود خیلی پایین به فروش رسانیده یا ارائه دهند. وی اضافه می کند که مدیریت سازمان ها باید از خود بپرسند که سازمان آنها چگونه با سازمان های دیگر رقابت و همکاری کند.

ویژگی های دیگر استراتژی کسب و کار عبارتند از: 1- توجه به محصول یا خدمات خود در مقایسه با سایر رقبا از لحاظ کیفیت و سرویس دهی 2- تمرکز روی پاسخ گویی به نیاز مشتری

ویژگی های دیگر این استراتژی “ویژگی های کارآفرینی” آن است که عبارتند از:

  • توانایی تعیین فرصتهای بالقوه بهتر از سایر رقبا. در واقع تمرکز روی فرصتها و موقعیتها، نه روی مشکلات، کوشش در جهت کسب تجربه از شکست هاست.
  • احساس تشخیص فوریت ها که موجب اهمیت به عمل کردن و داشتن حس نیاز به موقعیت در حد بالا می گردد.
کارآفرینی استراتژیک
کارآفرینی استراتژیک

در این مقاله نیز که در سال 2017 در ژورنال SPRINGER به چاپ رسیده است به موضوع دانش سرریز-برمبنای کارآفرینی استراتژیک پرداخته شده است و می تواند دانش شما را در زمینه ی استراتژی کسب و کار تقویت نماید.

 

محتوی بسته : - فایل ورد (WORD) ترجمه فارسی مقاله به صورت قابل ویرایش و پرینت. - فاقد هرگونه تبلیغات و موارد اضافی.

24,000 تومان