دانلود ترجمه مقاله مدیریت استراتژیک در ادارات عمومی : یک رویکرد مبتنی بر نتیجه مدیریت دولتی استراتژیک

SAGE
سال انتشار :
2016
تعداد صفحات مقاله انگلیسی :
7
نشریه :
SAGE journal
تعداد رفرنس ها :
28
نوع مقاله :
مقاله ISI
کلمات کلیدی :
مدیریت استراتژیک ، مدیریت عمومی، مدیریت مبتنی بر نتایج حاصل، حکومت داری، اصلاحات اداری
عنوان فارسی :

مدیریت استراتژیک در ادارات عمومی : یک رویکرد مبتنی بر نتیجه مدیریت دولتی استراتژیک

عنوان انگلیسی :

Strategic management in public administrations: a results-based approach to strategic public management

وضعیت ترجمه :
انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
لینک مقاله :

سال انتشار : 2016

تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7

نشریه : SAGE journal

تعداد رفرنس ها : 28

نوع مقاله : مقاله ISI

ترجمه : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید

کلمات کلیدی : مدیریت استراتژیک ، مدیریت عمومی، مدیریت مبتنی بر نتایج حاصل، حکومت داری، اصلاحات اداری

عنوان فارسی : مدیریت استراتژیک در ادارات عمومی : یک رویکرد مبتنی بر نتیجه مدیریت دولتی استراتژیک

عنوان انگلیسی : Strategic management in public administrations: a results-based approach to strategic public management


32,000 تومان


فهرست مطالب
1- lمقدمه 2- سپاسگزاریها 3- منابع مالی 4- مراجع

چکیده انگلیسی
Abstract As a field of knowledge, strategy has been taught and practised for over half a century. However, there is still a distinct lack of consensus surrounding the effectiveness of strategy in public administrations. This thematic issue of the International Review of Administrative Sciences is devoted to advanced research which claims that in the age of results-based management, public leaders must opt for a process-based approach to strategy. In doing so, the emphasis is put on the complexity of strategic processes that make it possible to support and maintain the institutions that serve the common good and the general interest and that deliver public services using the results of public action. From a process-based point of view, the strategy of public administration then assumes that analysts and public leaders need to be more aware of the specificities of state institutions. In particular, a thorough knowledge of the ways in which public officials interact with the fundamental values, structures, regulatory frameworks and administrative tools of public administrations is necessary.

چکیده فارسی
چکیده – بعنوان یک شاخه از دانش، استراتژی آموزش داده شده و برای بیش از نیم قرن است که به آن عمل می شود. با این حال ، هنوز هم فقدان اجماع در اطراف اثربخشی استراتژی موجود در ادارات دولتی وجود دارد. این موضوع یک موضوع بین المللی امور اداری است که در تحقیقات پیشرفته ادعا شده است که در عصر مدیریت مبتنی بر نتایج حاصل، رهبران باید یک رویکرد مبتنی بر فرآیند جهت استراتژی خود باید اختصاص دهند. در انجام این کار ، به فرآیندهای استراتژیک که آن ممکن است برای حمایت و حفاظت نهادهایی که در خدمات منافع مشترک و منافع عمومی و ارائه خدمات عمومی با استفاده از نتایج اقدامات عمومی صورت گیرد، تاکید شده است. از نقطه نظر فرآیند مبتنی بر این دیدگاه، استراتژی مدیریت عمومی بعد از آن فرض می شود که تحلیلگران و رهبران دولتی باید از خصوصیات نهادهای دولتی آگاه تر باشند. به طور خاص، آگاهی کامل درباره راه هایی که مقامات دولتی در تعامل با ارزشهای اساسی، سختار، چارچوبهای قانونی و ابزار ادارات عمومی لازم است، ضروری می باشد.


مدیریت استراتژیک چیست؟

وقتی شما بعنوان یک مدیر استراتژیک سازمانی انتخاب شده اید، ابتدا باید ماموریت مربوط با سازمانتان را به خوبی شناسایی کنید ، سپس با توجه به چشم اندازهای سازمان، آرمانها و اهداف سامان، شما اهداف بلند مدت و کوتاه مدت را با لحاظ کردن فرصت ها و تهدیدات محیطی که بر سازمان تاثیر گذار هستند، راهبردهایی کارآمد را برای سازمانتان در نظر می گیرد. گاهی این رابردهایی که شما ارائه داده اید، تهاجمی و گاهی تدافعی هستند و حتی گاهی می توانند محافظه کارانه باشند. اینجاست که باید بودجه ی مورد نیاز خود را تعریف کنید و با مدیریت منابع انسانی و … همه ی سازمان را برای نیل به هدف سازمان، بسیج نمایید. در هر مرحله ارزیابی هایی در سازمان انجام می دهید و شکافهایی که در سازمان وجود دارند را بازسازی می نمایید. یکی از مهمترین مسئله در مدیریت استراتژیک دور نگر بودن است و این مسئله نشات گرفته از تفکر استراتژیک می باشد. و از طرفی کلی نگری یکی دیگر از خصوصیات این نوع مدیریت به حساب می آید.

مدیریت استراتژیک
مدیریت استراتژیک

در این مقاله نیز مدیریت استراتژیک در ادارات عمومی با یک رویکرد مبتنی بر نتیجه مدیریت دولتی استراتژیک مورد بررسی قرار گرفته است که شما می توانید با مطالعه ی آن به درک عمیقی از مدیریت استراتژیک دست یابید.

مقالات مشابه
دانلود ترجمه مقاله تغییر استراتژیک در مدیریت ریسک سازمان
دانلود ترجمه مقاله تجزیه و تحلیل رابطه بین شیوه های مدیریت منابع انسانی و تعهد سازمانی از دیدگاه استراتژیک
دانلود ترجمه مقاله روش استراتژیک مدیریت منابع انسانی در طول بحران

 

محتوی بسته : - فایل ورد (WORD) ترجمه فارسی مقاله به صورت قابل ویرایش و پرینت. - فاقد هرگونه تبلیغات و موارد اضافی.

32,000 تومان